Hakkımızda

Hakkımızda2023-08-17T11:40:42+03:00

Müşteri ürünlerinin , üretimden  sevkiyat aşamasına kadarki her  sürecinde korunması ile  hasarsız sevkiyatlara  ,  sevkiyattan sonraki ilk karşılaşmada da  estetik ve etkileyici bir sunum yaratan ambalaj çözümlerinde , en iyisini yapmaya çalışan bir firmayız .

Paketleme konusuna yeni bir bakış açısı  getiren çözümlerle  endüstriyel ürünler üreten müşterilerimize destek olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Bu işe başladığımız günden beri  müşterilerimizin karşılaştığı en zor konu,  büyük bir emek sonucu çıkartmış olduğu ürünü/ ürünleri    hem şık hem de  hasarsız bir sevkiyat süreci ile müşterisine ulaştırmaktı.  Üretimde geçen her aşamasını kontrol altında tutmayı başarsa da maalesef sevkiyat sürecinde  bunu yapamıyordu. İşte biz bu noktada devreye girdik,

Era Ambalaj  olarak , sektörümüzde bizimle aynı işi yapanlardan farklıyız diyoruz , çünkü ;

-İşimizi gerçekten severek yapıyoruz: Başarımızın en büyük sebebi de bu . Çünkü biz biliyoruz ki , ancak sevdiğin zaman kendini geliştirip daha başarılı olmak için çalışırsın . Biz tüm ekip olarak  bu işi severek yapıyoruz .

-İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz: Sürekli gelişen teknolojiyi takip edebilmek , yeni yöntemleri bünyemize katabilmek için sürekli araştırıyoruz . Ambalaj-paketleme konusunda kullanılabilecek malzemeleri müşterilerimize nasıl uygulayabileceğimiz konusunda sürekli denemeler yapmaktayız.

– Her aşamanızda sizinle birlikteyiz: Üretiminizde, sevkiyatınızda, sunumunuzda  yerinde , yanınızda olarak çözümler üretiyoruz.

– Sorunlarınıza OLMAZ  diyerek yaklaşmıyor, olması için  farklı çözümlere gidebiliyoruz. Esnek çözümler üretebiliyoruz.

-Disiplinli Ve Programlı çalışıyoruz.

En kaliteli, en uygun , en ekonomik çözümü birlikte  bulabileceğimize eminiz. Farklıyız , çünkü sizin de farklı olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden butik çalışmaya devam edeceğiz.